RoadMaster: Często Zadawane Pytania

 


 

 
 

 

 
 

 

Jak najprościej nauczyć się korzystać z portalu RoadMaster?

Prezentacja „Quick start video” https://meteogroup.wistia.com/medias/wf3x6b0z4m pomoże Państwu szybko zapoznać się z działaniem portalu RoadMaster.


 

 

 

 

Czy sposób świadczenia usług wspierających zimowe utrzymanie dróg zmieni się w sezonie 2019-2020?

Nie, portal RoadMaster będzie dostępny jako dodatkowe narzędzie, aby ułatwić Państwu zapoznanie się z jego działaniem.

 

 

Czy prognoza warunków drogowych prezentowana na portalu RoadMaster będzie się różniła od prognozy dostępnej na Zima z MeteoGroup?

Nie, RoadMaster wykorzystuje ten sam model drogowy co Zima z MeteoGroup, więc prognozy będą identyczne. Ewentualne różnice mogą wynikać jedynie z faktu, że aktualizacje prognoz będą dostępne w RoadMaster chwilę wcześniej niż na Zima z MeteoGroup.

 


 

 

 

 

W jaki sposób mogę zmienić nazwę użytkownika lub hasło, usunąć użytkownika lub zwrócić się o dodanie nowego użytkownika RoadMaster?

Prosimy o kontakt z działem obsługi klienta pod adresem: poland@meteogroup.com

 

 

 

Do kiedy będzie można korzystać z portalu Zima z MeteoGroup?

 

Portal Zima z MeteoGroup będzie działał do końca sezonu zimowego 2019-2020. RoadMaster będzie dostępny przez cały rok również w kolejnych latach, co oznacza, że odtąd dzięki RoadMaster, będą Państwo mogli podejmować decyzje w oparciu o precyzyjne prognozy pogody o każdej porze roku.

 


 

Mam uwagi dotyczące działania RoadMaster, jak mogę je przekazać?

Jesteśmy wdzięczni za Państwa opinie, zarówno pozytywne, jak i te wskazujące na miejsca, które można poprawić, ponieważ pomagają nam rozwijać i udoskonalać RoadMaster. Po zalogowaniu do portalu, po prawej stronie ekranu pojawia się przycisk “Opinia”, który otwiera formularz przesyłania uwag.

 


 

 

 

 

 

 

Gdzie w RoadMaster znajdę ostrzeżenia i tzw. “Specyficzną prognozę warunków drogowych”?

Ostrzeżenia i prognozy, będą wysyłane tak, jak dotychczas. “Specyficzna prognoza warunków drogowych” będzie również dostępna w RoadMaster jako dokument PDF. Ostrzeżenia będą dostępne na portalu począwszy od początku następnego sezonu zimowego, 2020-2021

 


 

 

 

 

Co się stanie z danymi zarchiwizowanymi na portalu Zima z MeteoGroup?

 

“Ogólna prognoza warunków drogowych” i “Specyficzna prognoza warunków drogowych”, zarchiwizowane na portalu Zima z MeteoGroup, będą dostępne w RoadMaster przed rozpoczęciem sezonu zimowego 2020-2021. Aktualizowane co godzinę prognozy warunków drogowych oraz obserwacje od listopada 2016 roku już teraz są dostępne w archiwum RoadMaster.


 


 

 

 

 

Pytania, które chcę zadać nie ma na liście “FAQ”, z kim mogę się skontaktować, aby uzyskać odpowiedź?

Prosimy o kontakt pod adresem poland@meteogroup.com lub pod numerem telefonu: 22740 28 55